MIMO JINÉ vám NABÍZÍME:

- zobrazit více -
přistavení vozu v okolí zlína zdarma
 

PŮJČOVNA aut a DODÁVEK BESKYD SERVIS

VÝHODY autoPŮJČOVNY DODÁVEK a aut ZLÍN - BESKYD servis

  • 500KM DENNÍHO NÁJEZDU ZDARMA
  • ASISTENČNÍ SLUŽBY NONSTOP V CELÉ EU
  • POJIŠTĚNÍ PO CELÉ EU V CENĚ
  • ÚSCHOVA VAŠEHO AUTA PO DOBU ZAPŮJČENÍ
  • VOZY NEJRŮZNĚJŠÍCH VELIKOSTÍ A NOSNOSTÍ
  • VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ BEZ PŘÍPLATKŮ

jak si zapůjčit auto, nebo dodávku ve zlině

zapůjčení auta i dodávky ve zlíně je úplně jednoduché. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5 000 Kč. Autopůjčovna aut - dodávek zlín - beskydservis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

autoPŮJČOVNA aut a DODÁVEK ZLÍN

Ať už potřebujete dodávku nebo auto na jakékoliv účely, půjčovnu dodávek nebo půjčovnu aut dobře vybírejte podle stavu vozů a nabízených služeb. Jistě nechcete řešit na svých cestách technické problémy nebo další nepříjemnosti, například v podobě chybějící dálniční známky. Půjčovna dodávek Beskydservis i pro okres Zlín nabízí asistenční služby v celé EU a to nonstop, stejně tak pojištění, dálniční známku a mnoho dalšího. Pokud bydlíte ve Zlíně či jeho okolí a nechcete na svých cestách řešit problémy, nechte si od půjčovny aut a půjčovny dodávek Beskydsevis pro okres Zlín přistavit dodávku či auto přímo do vaší firmy nebo k domu a ušetřete si čas s transportem a vyzvednutím vozidla.

Rozhodli jste se už pro půjčovnu dodávek Zlín Beskydservis? Vyberte si ještě z konkrétních vozů dle účelu. Vhodnou dodávku si můžete zvolit na základě prohlídky vozového parku, ale pokud si nejste jisti, sdělte nám, na co dodávku potřebujete, a my vám doporučíme vhodný typ. Samozřejmostí je vynikající technický stav všech vozidel a mnohé další výhody, které vám zpříjemní půjčení dodávky.

 

Spokojení klienti

Cením si snížení nákladů na správu našeho vozového parku.

Stolařství Šimčák, Nová Ves

Děkuji za skvělý přístup při servisu mého auta. Ušetřil jsem spoustu nervů a času.

Daniel Kurečka, Malenovice