Autopůjčovna dodávek ostrava - BESKYD SERVIS, VYBERTE SI Z VÍCE NEŽ 10 DODÁVEK
- zobrazit více -

půjčovna aut a dodávek Ostrava

Když potřebujete půjčit auto či dodávku v Ostravě

Potřebujete převézt větší množství materiálu, zboží či osobních věcí z jednoho místa na druhé? Ovšem nevyužíváte-li dodávku příliš často, nevyplatí se vám ji kupovat.

Efektivnějším řešením je její pronájem. Zajistí vám ho půjčovna dodávek Ostrava Beskyd servis.

Autopůjčovna je z Frýdlantu nad Ostravicí, ale bez problémů si domluvíte přistavení vozu v Ostravě, ale i na jiném místě v České republice.

V autopůjčovně dodávek Ostrava Beskydservis si můžete samozřejmě vyzvednout auto osobně. V tom případě máte možnost využít zdarma úschovy vašeho automobilu po dobu zápůjčky.

 

Rozmanité typy aut i mnohé služby autopůjčovny

Půjčovna aut a dodávek Ostrava vám dává na výběr z mnohých typů aut i dodávek. Liší se velikostí, nosností i dalšími parametry. Všechny vozy autopůjčovny Ostrava však mají společnou minimálně jednu vlastnost - dobrý technicky stav. Auta a dodávky jsou pravidelně kontrolovány.

Samozřejmostí je také celá řada různých standardních i nadstandardních služeb - kompletní pojištění s asistenční službou po celé EU, dálniční známka, přistavení vozu atd.

Dlouhodobé i krátkodobé pronájmy autopůjčovny Ostrava

Autopůjčovna pro Ostravu a celý Moravskoslezský kraj nabízí zákazníkům dlouhodobý a krátkodobý pronájem - aut i dodávek.

Půjčovna dodávek Ostrava vám chce být k dispozici, kdykoliv potřebujete. Proto je v provozu i během svátků.

 

Půjčovna aut a dodávek nejen v okolí Ostravy: Shrnutí výhod

Využijte služeb autopůjčovny dodávek v okolí Ostravy ještě dnes

Jak si pronajmout dodávku nebo auto v okolí Ostravy?

Nemáte ještě zkušenosti s půjčováním vozu? V autopůjčovně aut a dodávek Ostrava jde o jednoduchou záležitost, která vás časově ani administrativně nezatíží. Autopůjčovna dodávek pro Ostravu Beskyservis tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem.

Připravte si řidičský průkaz, občanský průkaz a kauci 5 000 Kč. Používáte-li dodávku pro firemní účely, je ještě nutné předložit výpis z OR/ŽL.

Půjčovna dodávek pro ostravu a celý Moravskoslezský kraj

Autopůjčovna aut a dodávek Ostrava působí v celém Moravskoslezském kraji. Krátkodobých i dlouhodobých pronájmů můžete využít nejen v Ostravě, ale i dalších městech: Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Karviná, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm, Třinec, Valašské Meziříčí, Český Těšín a Nový Jičín.

telefon autopůjčovna Ostrava Autopůjčovna Ostrava

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit