Plnění Klimatizace Ostrava

Klimatizace v autě...To je vynález! Díky ní se letní doprava dá přežít v pohodlí bez nadměrného pocení a vyčerpání z horka. Abychom si užívali jen jejich výhod, je důležité ji správně nastavovat. O tom se mluví hodně. Méně se však mluví o tom, že i klimatizace potřebuje pravidelnou údržbu a servis.

 

Máte také auto s klimatizací? Věnujte jí péči. Bude vám dobře sloužit a vyhnete se nákladným opravám, kterým by šlo předejít, kdybyste přijeli včas do servisu.

 

Hledáte servis klimatizace v Ostravě a jeho okolí? Své služby vám poskytne Beskyd servis. Patří mezi ně především plnění klimatizace chladivem a její vyčištění ozónem. Díky tomu vám bude nejen dobře fungovat, ale také budete mít jistotu její zdravotní nezávadnosti.

 

Z dalších služeb ohledně klimatizace v Ostravě a okolí vám Beskyd servis nabízí podtlakovou zkoušku těsnosti, doplnění oleje v klimakompresoru, vakuaci okruhu klimatizace a mnohé další služby včetně opravy celého klimatizačního systému v případě jeho poškození či znečištění.

 

Dbejte o kvalitu svého vozu. Ta vedle servisu pneumatik, doplňování kapalin nutných pro provoz automobilu a dalších úkonu znamená i kontrolu a servis klimatizace. Zajistěte si její bezchybné a zdravotně nezávadné fungování.

Plnění klimatizace Ostrava

Prohlédněte si také

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit