Plnění Klimatizace Frýdek-Místek

Také si pobyt v autě v letních měsících bez klimatizace nedokážete představit? V dnešní době už zdaleka nejsou jen výbavou aut vyšších tříd. Stávají se běžným standardem, díky kterému už nemusí být doprava autem v létě utrpením. Ovšem stejně jako o jiná příslušenství auta, je třeba i o klimatizaci dobře pečovat a dopřát ji pravidelný servis. Jen tak si zajistíte její správné fungování, ale i zdravotní nezávadnost.

 

A na koho se obrátit? Kvalitní servis ohledně plnění klimatizace ve Frýdku-Místku a okolí vám zajistí Beskyd servis. Klimatizaci vám doplní a vyčistí ozónem, a to za velmi příznivou cenu. Spolehněte se na profesionály ve svém oboru.

 

Beskydy servis vám nabízí komplexní služby klimatizací ve Frýdku-Místku a okolí. Neježe vám doplní chladivo a vyčistí systém ozónem, ale také se postará o další servis související s klimatizací - podtlakovou zkoušku těsnosti, doplnění oleje v klimakompresoru, vakuaci okruhu klimatizace. V případě poškození a znečištění i opravu celého systému. Ať už hledáte jakékoliv služby spojené s klimatizací, jste na správném místě.

 

Dbejte o svou klimatizaci v automobilu průběžně a nezapomínejte na pravidelný servis. Můžete se tak vyhnout nákladným opravám, které jsou často zbytečné. Užívejte si komfortu správně fungující a zdravotní nezávadné klimatizace.

klimatizace Frýdek-Místek

Prohlédněte si také

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit