garance kvality

 

BESKYD SERVIS JE DRŽITELEM CERTIFIKÁTU KVALITY ISO 9001:2009

 

DODRŽENÍ vysokého standardu kvality

Síť nezávislých autoservisů PARTNER ELIT funguje již od roku 1997, a je tak jednou z prvních servisních sítí nezávislých autoservisů u nás. Servisy jsou vybírány na základě splnění kvalitativních kritérií, zejména technické odbornosti a vybavenosti moderními diagnostickými přístroji. To spolu s kvalitou montovaných náhradních dílů zajišťuje spolehlivost a bezpečnost automobilu po jeho opravě.

 

Garance příznivých cen

Hodinová cena práce v servisech PARTNER ELIT je oproti značkovým servisům v průměru o 20–40 % nižší. Připočítáte-li k ceně za práci cenu dílů, která je také na nižší úrovni (v průměru o 10–50 %), můžete při opravě svého vozu či výměně některého dílu ušetřit podstatnou částku.

 

Bloková výjimka umožňující opravu vozů v záruce výrobce (nová vozidla)

Se zavedením nové blokové výjimky na našem trhu (od 1. 6. 2010) nyní můžete bez obav z porušení záručních podmínek (i v případě nadstandardních záruk výrobce) využít pro výměnu dílů, pravidelný servis či opravu svého vozu, na kterou se nevztahuje záruka výrobce (tzn. úkon a díly si platíte), služeb servisní sítě PARTNER ELIT. Garantem dodávaných kvalitativně rovnocenných náhradních, ale i originálních autodílů je společnost ELIT CZ s.r.o.

 

PARTNER Elit v České televizi:

Odkaz na video s reportáží

 

 

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit