PŮJČOVNA DODÁVEK BESKYD SERVIS, VYBERTE SI Z VÍCE NEŽ 10 DODÁVEK
- zobrazit více -

Půjčovna aut a dodávek Valašské Meziříčí

I právě vy, z okolí Valašského Meziříčí, můžete využívat služby autopůjčovny aut a dodávek Beskyd servis ve Frýdlantu n. Ostravicí. Valašské Meziříčí sice není hned za rohem našeho sídla, ale rozsáhlá nabídka půjčovny aut i dodávek Beskyd servis a nízké ceny rozhodně stojí za to. Navíc nabízíme přistavění vozu až do Valašského Meziříčí, nebo jiné smluvené místo po domluvě. Pokud si pro dodávku, či auto chcete přijet osobně, tak Vám nabídneme možnost úschovy Vašeho auta po dobu zápůjčky vozu zdarma.

 

Náš vozový park nabízí rozsáhlé množství typů dodávek různých velikostí a nosností. Dodávky jsou v dobrém technickém stavu, také díky vlastnímu servisnímu zázemí.
Pro případ nehod a jiných možných ne příliš příjemných situacích na cestách jsme u každé dodávky v půjčovně aut a dodávek Beskyd servis zařídili kompletní pojištění dodávky po celé EU a nonstop asistenční službu po celé EU. Dále je každá dodávka vybavena dálniční známkou, takže jste neomezeni na cestách. Cena zapůjčení dodávky se z pravidla odvíjí od počtu dní zapůjčení dodávky.

 

Půjčovna dodávek beskydservis, poskytující služby i lidem z města Valašské Meziříčí, nabízí jak kratkodobé zapůjčení, ať už jde je o den, nebo víkend, tak dlouhodobé zapůjčení. U půjčení auta nebo dodávky na delší dobu jsme Vám schopni vystavit kalkulaci na míru.
Náš personál je Vám nablízku, proto se na něj nebojte obrátit v případě jakéhokoliv dotazu.

 

Tyto výhody Vám nabízí Beskyd servis - půjčovna aut a dodávek v okolí Valašského Meziřičí:

Pujčte si auto nebo dodávku v okolí Valašského meziříčí ještě dnes

Jak si pronajmout vůz?

Pronájem dodávky i auta je úplně jednoduchý. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5000 Kč. Autopůjčovna dodávek Beskyd servis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

 

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nejen v okolí měst: OstravaOpavaFrýdek-MístekFrýdlant nad OstravicíHavířovKarvináFrenštát pod RadhoštěmKopřivniceRožnov pod RadhoštěmTřinecValašské MeziříčíČeský Těšín, Zlín a Nový Jičín.

 

telefon autopůjčovna Valašské meziříčí

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit