PŮJČOVNA DODÁVEK BESKYD SERVIS:

 

- zobrazit více -

Půjčovna aut a dodávek Třinec

Půjčovna aut a dodávek Beskyd servis ve Frýdlantu n. O. nabízí dodávky také zákazínkům z okolí města Třinec. V případě domluvy Vám můžeme dovést dodávky na předem domluvené místo, například do Třince, nebo u nás uschovat Vaše vozidlo po dobu zapůjčení dodávky.
Nabízí několik typů aut a dodávek nejrůznějších nosností a velikostí. Dodávky i auta, které poskytujeme k zapůjčení, jsou v dobrém technickém stavu.
Poskytujeme jak dlouhodobý, tak také krátkodobý pronájem a vyhodné podmínky pro dopravce.

 

Denně s dodávkou můžete urazit 500km bez jakýchkoliv dalších příplatků.
Všechna naše vozidla jsou vybavena pojištěním i v EU. Nemusíte se obávat, pokud se Vám přihodí nehoda, nebo jiná nepříjemnost na Vašich cestách, Vaše vozidlo je kompletně pojištěné a v případě nutnosti můžete využít asistenčních služeb také po celé EU.
Každá dodávka je samozřejmě opatřena dálniční známkou, takže je možné pohybovat se po dálnicích České republice neomezeně.

 

Autopůjčovnu dodávek a aut v okolí Třince můžete využít i o svátcích.
Podmínkou k zápůjčce je platný řidičský průkaz skupiny B. Pokud by jste měli jakékoliv otázky, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

Tyto výhody Vám nabízí Beskyd servis - půjčovna aut i dodávek v okolí Třince:

Půjčte si auto nebo dodávku v okolí třince ještě dnes

Jak si pronajmout vozidlo?

Pronájem dodávky nebo auta je úplně jednoduchý. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5000 Kč. Autopůjčovna dodávek Beskyd servis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

 

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nejen v okolí měst: OstravaOpavaFrýdek-MístekFrýdlant nad OstravicíHavířovKarvináFrenštát pod RadhoštěmKopřivniceRožnov pod RadhoštěmTřinec, ZlínValašské MeziříčíČeský Těšín a Nový Jičín.

 

telefon autopůjčovna Třinec

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit