PŮJČOVNA DODÁVEK BESKYD SERVIS, VYBERTE SI Z VÍCE NEŽ 10 DODÁVEK
- zobrazit více -

Půjčovna aut a dodávek rožnov pod radhoštěm

Naši aupůjčovnu aut a dodávek Beskyd servis najdete ve Frýdlantu n. O. tedy nedaleko města Rožnov pod Radhoštěm. Veříme, že se Vám naše služby budou zamlouvat stejně tak, jako řadě našich spokojených zákazníků.
Na výběr máte hned z několika aut nebo dodávek ve vozovém parku.

 

O vozy ve vozovém parku se staráme jak nelépe dokážeme. Všechny dodávky i auta jsou pravidelně kontrolovány a udržovány, do značné míry nám v tom pomáha vlastní servisní zázemí. Každá z nich je kompletně pojištěná, aby jste se na cestách nemuseli ničeho obávat a v případě nutnosti lze využít asistenčních služeb po celé EU.

 

Vozy, které nabízí půjčovna aut a dodávek Beskyd servis v blízkém okolí městečka Rožnov pod Radhoštěm, jsou vybaveny také dálniční známkou, abychom Vás v jízdě nijak neomezovali.
Pokud by jste chtěli dodávky využívat po delší dobu, můžeme Vám udělat kalkulaci na míru pro dlouhodobý pronájem dodávky.

Jednou z podmínek pro zapůjčení dodávky z beskydservis, nejen u Rožnova pod Radhoštěm, je nutný řidičský průkaz skupiny B.

Tyto výhody Vám nabízí Beskyd servis - půjčovna aut i dodávek v okolí Rožnova pod Radhoštěm:

Půjčte si auto nebo dodávku v okolí rožnova pod radhoštěm ještě dnes

Jak si pronajmout auto nebo dodávku?

Pronájem dodávky i auta je úplně jednoduchý. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5000 Kč. Autopůjčovna dodávek Beskyd servis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

 

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nejen v okolí měst: OstravaOpavaFrýdek-MístekFrýdlant nad OstravicíHavířovKarvináFrenštát pod RadhoštěmKopřivniceRožnov pod RadhoštěmTřinecValašské MeziříčíČeský Těšín a Nový Jičín.

 

telefon autopůjčovna Rožnov pod Radhoštěm

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit