AUTOPŮJČOVNA DODÁVEK BESKYD SERVIS, VYBERTE SI Z VÍCE NEŽ 10 DODÁVEK
- zobrazit více -

půjčovna aut a dodávek Opava

Půjčovna aut a dodávek Opava Beskydservis se sídlem ve Frýdlantu n.O. poskytuje služby také pro oblast Opava.

Svým zákazníkům nabízíme pouze tu nejlepší kombinaci, kterou je kvalita a cena. Zaměřujeme se hlavně na zápůjčky dodávek. Dodávky si můžete vybrat ze skvěle vybaveného vozového parku, akuální nabídka dodávek. Autopůjčovna Opava se díky svému vlastnímu servisnímu zázemí pravidelně stará o chod všech dodávek i aut. Důkazem toho je skvělý technický stav všech vozidel.

Mimo jiné jsou všechna vozidla ve vozovém parku vybavena pojištěním v případě nepříjemných situací na cestách. Všechny dodávky jsou vybaveny dálniční známkou. Pokud by se vyskytnul jakýkoliv jiný problém, je zde možnost využití nepřetržitých asistenčních služeb po celé EU. Zaměstnanci půjčovny aut a dodávek i pro město Opava jsou neustále v pohotovosti, takže dodávky nebo auto si můžete vypůjčit také o svátcích nebo víkendech.

Autoůjčovna dodávek beskydservis i pro okres Opava je schopna poskytnout všem zákazníkům krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Dodávku si můžete vypůjčit z nejrůznějších důvodů, jako například při přemisťování několika větších věcí z místa A do místa B, nebo také pro přepravu několika osob.

Při cestování s dodávkou se nemusíte nijak omezovat. Cena za výpůjčku se odvíjí převážně od počtu dní. Pokud byste měli jakékoliv dotazy či nejasnosti, obraťte se na nás.

Tyto výhody Vám nabízí Beskyd servis - půjčovna aut a dodávek v okolí Opavy:

  • 500KM DENNÍHO NÁJEZDU ZDARMA

  • DÁLNIČNÍ ZNÁMKA

  • ASISTENČNÍ SLUŽBY NONSTOP V CELÉ EU

  • POJIŠTĚNÍ PO CELÉ EU V CENĚ

  • ÚSCHOVA VAŠEHO AUTA PO DOBU ZAPŮJČENÍ

  • VOZY NEJRŮZNĚJŠÍCH VELIKOSTÍ A NOSNOSTÍ

  • VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ BEZ PŘÍPLATKŮ

PŮJČTE SI auto nebo DODÁVKU V OKOLÍ Opavy JEŠTĚ DNES

Jak si pronajmout dodávku / auto?

Pronájem dodávky i auta je úplně jednoduchý. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5000 Kč. Autopůjčovna dodávek Beskyd servis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

 

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nejen v okolí měst: Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Karviná, Frenštát pod Radhoštěm, Zlín, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm, Třinec, Valašské Meziříčí, Český Těšín a Nový Jičín.

 

telefon autopůjčovna opava

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit