MIMO JINÉ NABÍZÍME:

 

- zobrazit více -
přistavení vozu v okolí Olomouce zdarma
 

PŮJČOVNA aut a DODÁVEK BESKYDSERVIS

VÝHODY autoPŮJČOVNY DODÁVEK Olomouc - BESKYD servis

  • 500KM DENNÍHO NÁJEZDU ZDARMA
  • ASISTENČNÍ SLUŽBY NONSTOP V CELÉ EU
  • POJIŠTĚNÍ PO CELÉ EU V CENĚ
  • ÚSCHOVA VAŠEHO AUTA PO DOBU ZAPŮJČENÍ
  • VOZY NEJRŮZNĚJŠÍCH VELIKOSTÍ A NOSNOSTÍ
  • VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ BEZ PŘÍPLATKŮ

jak si zapůjčit auto, nebo dodávku v olomouci

zapůjčení auta i dodávky v Olomouci je úplně jednoduché. Potřebujete jen řidičský a občanský průkaz a zaplatit kauci 5 000 Kč. Autopůjčovna aut - dodávek Olomouc - beskydservis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

Autopůjčovna aut a dodávek Olomouc

Když potřebujete dodávku či jiné auto, ať už na jakékoliv účely, můžete si vůz půjčit. Půjčoven aut i přímo půjčoven dodávek je dostatek. Ovšem kvalitou na tom nejsou stejně. Liší se stavem vozů i nabízenými službami. Proto si při výběru konkrétní půjčovny aut dejte pozor a neoslovujte první půjčovnu dodávek, na kterou „narazíte“.
Pečlivým výběrem vhodné půjčovny předejdete nutnosti řešit při svých cestách různé technické problémy. Samozřejmostí by také měla být dálniční známky, pojištění, asistenční služby a určitě oceníte i další výhody.
Kvalitní vozy v dobrém technickém stavu a standardní i nadstandardní služby vám v Olomouci a jeho okolí nabízí půjčovna aut a půjčovna dodávek Olomouc - Beskydservis.
Potřebujete i vy půjčit vůz či dodávku? Rozhodněte se, jestli si sami pro auto přijedete či si ho necháte pohodlně přistavit.
Rozmyslete si také, jaký vůz si z půjčovny dodávek Olomouc Beskydservis půjčíte. Můžete si projít vozový park a vybrat si auto či dodávku, které hledáte, ale pokud si nejste jisti, rádi vám poradíme.
Půjčete si i vy vůz v dobrém technickém stavu a dalšími výhodami, které vám zpohodlní vaše cesty.

 

Spokojení klienti

Cením si snížení nákladů na správu našeho vozového parku.

Stolařství Šimčák, Nová Ves

Děkuji za skvělý přístup při servisu mého auta. Ušetřil jsem spoustu nervů a času.

Daniel Kurečka, Malenovice