PŮJČOVNA DODÁVEK BESKYD SERVIS, VYBERTE SI Z VÍCE NEŽ 10 DODÁVEK
- zobrazit více -

Půjčovna aut a dodávek Nový Jičín

Autopůjčovna dodávek beskydservis, která nabízí své služby i pro okres Nový Jičín se specializuje na krátkodobý pronájem aut i dodávek stejně tak, jako na dlouhodobý pronájem aut a dodávek. Pronájem dodávky je vhodný zejména pro přepravu několika osob, ale můžete ji využít také při zvláštní situaci, jakou je například stěhování.

S dodávkou i autem můžete cestovat téměř kamkoliv budete chtít. Půjčenou dodávku, nebo auto jsme Vám schopni po domluvě přistavit na předem sjednané místo. Dodávky Autopůjčovny beskydservis jsou pravidelně udržovány. Autopůjčovna aut a dodávek beskydservis pro okres Novy Jičín se za dobu svého působení stala konkurenčně schopným podnikem, do kterého se lidé opakovaně vrací. Tyto výhody Vám nabízí Beskyd servis -půjčovna aut i dodávek v okolí Nového Jičína:

půjčte auto, nebo DODÁVKU V OKOLÍ Nového Jičína JEŠTĚ DNES

Jak si pronajmout vůz?

Pronájem auta dodávky je úplně jednoduchý. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5000 Kč.Autopůjčovna dodávekBeskydservis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

 

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nejen v okolí měst Ostrava Opava Frýdek-Místek Frýdlant nad Ostravicí Havířov Karviná Frenštát pod Radhoštěm Kopřivnice Rožnov pod Radhoštěm Třinec Valašské Meziříčí Český Těšín Nový Jičín.

telefon autopůjčovna Nový Jičín

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit