PŮJČOVNA DODÁVEK BESKYD SERVIS, VYBERTE SI Z VÍCE NEŽ 10 DODÁVEK
- zobrazit více -

autopůjčovna a půjčovna dodávek v okolí Kopřivnice

Hledáte autopůjčovna kopřivnice, nebo půjčovnu dodávek Kopřivnice? Autopůjčovna poblíž Kopřivnice má pro Vás ideální řešení! Půjčovna aut a dodávek beskydservis, která má sídlo v nedalekém Frýdlantu n. Ostravicí se snaží vyhovět všem svým zákazníkům a proto nabízí možnost přistavění dodávky po domluvě na předem domluvené místo, například do Kopřivnice. V případě, že si chcete dodávky, nebo automobily vyzvednout osobně, nabízíme zdarma uschování Vašeho auta po dobu zapůjčení dodávky, nebo auta.

 

Máte na výběr hned z několika typů automobilů a dodávek z našeho vozového parku. Záleží pouze na Vás, který typ či model auta, nebo dodávky preferujete nebo zrovna potřebujete využívat. Náš ochotný personál Vám rád poradí, pokud by jste si nebyli jistí typem dodávky. Všechny dodávky jsou ve skvělém technickém stavu, díky našemu vlastnímu servisnímu zázemí.

 

Ceny stanovujeme nejlejvněji, jak je to jen možné a k tomu nabízíme řadu výhod. Všechny dodávky i auta v autopůjčovně dodávek jsou kompletně pojištěny, v případě jakýchkoliv nepříjemných potíží na Vašich cestách během zápůjčky vozidla. Dále jsou všechny dodávky i auta z půjčovny Beskydservis u nedaleké Kopřivnice vybavené také dálniční známkou, pro využítí i placených dálničních úseků. A stejně tak můžete v případě nutnosti využít asistenčních služeb, které pro Vás jsou k dispozici po celé EU. Pokud cestujete do neznáma a potřebujete autonavigaci, tak Vám jí také můžeme zapůjčit.
V případě, že by jste měli jakékoliv otázky, nás neváhejte kontaktovat.

Tyto výhody Vám nabízí Beskydservis - půjčovna dodávek v okolí Kopřivnice:

Pujčte si dodávku v okolí kopřivnice ještě dnes

Jak si pronajmout automobil, nebo dodávku?

Pronájem je úplně jednoduchý. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5000 Kč. Autopůjčovna aut a dodávek Beskydservis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

 

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nejen v okolí měst: OstravaOpavaFrýdek-MístekFrýdlant nad OstravicíHavířovKarvináFrenštát pod RadhoštěmKopřivniceRožnov pod RadhoštěmTřinecValašské MeziříčíČeský Těšín a Nový Jičín.

 

telefon autopůjčovna Kopřivnice

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit