PŮJČOVNA DODÁVEK BESKYD SERVIS, VYBERTE SI Z VÍCE NEŽ 10 DODÁVEK
- zobrazit více -

Půjčovna aut a dodávek Karviná

I právě Vám, z města Karviná, nabízíme komfortní možnost využívat služeb autopůjčovny dodávek Beskyd servis ve Frýdlantu n. Ostravicí. Karviná sice není hned za rohem naší pobočky, ale rozsáhla nabídka půjčovny aut a dodávek Beskyd servis a nízké ceny rozhodně stojí za to. Možnost dovezení auta či dodávky až do Karviné, nebo na jiné smluvené místo po domluvě. Pokud si dodávku chcete vyzvednout osobně, tak Vám nabídneme možnost úschovy Vašeho auta po dobu zápůjčky zdarma.

 

Zákazníkům nabízíme několik odlišných typů dodávek nejrůznějších velikostí a nosností. Dodávky i auta jsou pravidelně kontrolovány a dbáme zejména na to, aby byl jejich technický stav dobrý. V případě nepříjemné situace, nebo nehody jsou všechny dodávky vybaveny kompletním pojištěním a asistenční službou po celé EU. Všechny dodávky mají dálniční známku, aby jste mohli využít i dálníční úseky.

 

Autopůjčovna beskydservis i pro oblast Karviná poskytuje zákazníkům dlouhodobý i krátkodobý pronájem dodávek i aut. V případě dlouhodobého pronájmu dodávky Vám vytvoříme kalkulaci na míru. Autopůjčovna je funkční i přes svátky.
Jednou z podmínek pro zapůjčení vozu z beskydservis, nejen u Karviné, je nutný řidičský průkaz skupiny B

Tyto výhody Vám nabízí Beskyd servis - půjčovna aut a dodávek v okolí Karviné:

Pujčte si auto nebo dodávku v okolí Karviné ještě dnes

Jak si pronajmout dodávku či auto?

Pronájem dodávky i auta je úplně jednoduchý. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5000 Kč. Autopůjčovna dodávek Beskyd servis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

 

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nejen v okolí měst: OstravaOpavaFrýdek-MístekFrýdlant nad OstravicíHavířovKarvináFrenštát pod RadhoštěmKopřivniceRožnov pod RadhoštěmTřinecValašské MeziříčíČeský Těšín a Nový Jičín.

 

telefon autopůjčovna Karviná

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit