AUTOPŮJČOVNA DODÁVEK BESKYD SERVIS, VYBERTE SI Z VÍCE NEŽ 10 DODÁVEK
- zobrazit více -

Půjčovna aut a dodávek Havířov

Půjčovna aut a dodávek Havířov Beskyd servis ve Frýdlantu n. O. nabízí dodávky také zákazínkům z okolí města Havířov. V případě domluvy Vám můžeme přistavit dodávku, či auto na předem domluvené místo, například do Havířova, nebo u nás můžete uschovat Vaše vozidlo po dobu zapůjčení dodávky.

 

Půjčovna aut a dodávek Beskyd servis i pro město Havířov nabízí několik typů dodávek nejrůznějších velikostí a nosností které za Vás řeší problém při stěhování, převozu nákladnějších a objemnějších věcí, ale také dokáže sloužit pro přepravu několika osob. Dodávky i auta, které poskytujeme k zapůjčení, jsou v dobrém technickém stavu. Poskytujeme jak dlouhodobý, tak také krátkodobý pronájem.
Dále nabízíme kvalitní doplňkové služby například možnost zapůjčení autonavigace. Půjčovna aut a dodávek funguje také o víkendech a svátcích, což pro Vás může být neocenitelnou výhodou.

Půjčovna aut a dodávek Beskyd servis i pro Havířov zajišťuje všem dodávkám ve svém vozovém parku skvělý technicky stav díky vlastnímu servisnímu zázemí. V ceně zapůjčeného vozidla je obsaženo kompletní pojištění, dálniční známka a asistenční služby po celé EU.
K řízení všech našich dodávek potřebujete řidičský průkaz skupiny B, tzn. stejný řidičský průkaz jako na automobil.

Tyto výhody Vám nabízí Beskyd servis - půjčovna aut a dodávek v okolí Havířova:

Půjčte si auto nebo dodávku v okolí Havířova ještě dnes

Jak si pronajmout dodávku nebo auto?

Pronájem dodávky i auta je úplně jednoduchý. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5000 Kč. Autopůjčovna dodávek Beskyd servis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

 

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nejen v okolí měst: Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Karviná, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm, Třinec, Valašské Meziříčí, Český Těšín a Nový Jičín.

 

telefon autopůjčovna Havířov

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit