MIMO JINÉ NABÍZÍME:

- zobrazit více -

Půjčovna aut - dodávek Frýdek-Místek

Naši aupůjčovnu aut a dodávek Frýdek-Místek Beskydservis najdete ve Frýdlantu n. O. tedy skoro za rohem od města Frýdek-Místek. V případě domluvy je možné přistavit dodávku i auto přímo do Frýdku-Místku. Pokud si přijedete vyzvednout dodávku osobně, můžete si u nás nechat uschovat Vaše auto po dobu zápůjčky dodávky zcela zdarma. Půjčovna aut a dodávek Frýdek-Místek Beskydservis se specializuje především na zápůjčky dodávek a vyznačuje se svými kvalitními službami, které denně poskytuje řadě zákazníků.

 

Na výběr máte hned z několika typů dodávek ve vozovém parku, vybírat můžete podle velikosti, či nosnosti dodávky. Pokud nevíte jakou dodávku vybrat, kontaktujte nás a sdělte nám Vaše požadavky. Rádi Vám vybereme vhodnou dodávku pro Vaš účel.

 

Půjčovna aut a dodávek Frýdek Místek Beskydservis má své servisní zázemí, ve kterém jsou dodávky i auta pravidelně udržovány. S dodávkou můžete cestovat téměř kamkoliv budete chtít, klidně i po celé Evropě. V případě nepříjemností můžete využít nonstop asistenčních služeb po celé EU. Všechny dodávky jsou kompletně pojištěny v celé EU a jsou opatřeny dálniční známkou. Dodávky jsou vhodné při stěhování, převážení věcí, ale i osob.

Půjčovna aut a dodávek Beskyd servis i pro Frýdek Místek je schopna poskytnout krátkodobý, nebo dlouhodobý pronájem dodávky. Nabízíme výhodné podmínky pro dopravce, kontaktujte nás. Možnost zapůjčení dodávky i o svátcích.

Jednou z podmínek pro zapůjčení dodávky i auta z beskydservis, nejen ve Frýdku Místku je vlastnění řidičského průkazu skupiny B.

Tyto výhody Vám nabízí Beskyd servis - půjčovna aut a dodávek v okolí Frýdek-Místek:

Půjčte si auto nebo dodávku v okolí Frýdku Místku ještě dnes

Jak si pronajmout dodávku / auto?

Pronájem dodávky i auta je úplně jednoduchý. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5000 Kč. Autopůjčovna dodávek Beskyd servis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

 

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nejen v okolí měst: Ostrava Opava Frýdek-Místek Frýdlant nad Ostravicí Havířov Karviná Frenštát pod Radhoštěm Kopřivnice Rožnov pod Radhoštěm Třinec Valašské Meziříčí Český Těšín a Nový Jičín.

 

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit