PŮJČOVNA DODÁVEK BESKYD SERVIS, VYBERTE SI Z VÍCE NEŽ 10 DODÁVEK
- zobrazit více -

Půjčovna aut a dodávek Frýdlant nad Ostravicí

Za dobu působení ve městě Frýdlant nad Ostravicí si získala řadu stálých zákazníků. Půjčovna aut a dodávek Frýdlant nad Ostravicí nabízí několik typů dodávek z vozového parku viz. aktuální nabídka dodávek. Záleží pouze na Vás, který typ či model dodávky preferujete, nebo zrovna potřebujete. Náš ochotný personál Vám rád pomůže s výběrem, pokud si nejste jistí typem dodávky.

 

Všechny dodávky v půjčovně aut a dodávek Frýdlant nad Ostravicí  jsou v dobrém technickém stavu, také díky vlastnímu servisnímu zázemí.

Všechny dodávky jsme vybavili pojištěním, a také dálniční známkou. V případě nutnosti je možné využít i asistenčních služeb po celé Evropě. Dodatkovou službou autopůjčovny dodávek Frýdlant Nad Ostravicí je například zapůjčení autonavigace nebo schopnost přistavení dodávky po celé ČR na Vámi vybrané místo, které jste s námi předem domluvili.
S vozidlem můžete cestovat kamkoliv budete chtít, půjčovna aut a dodávek Frýdlant nad Ostravicí stanovuje cenu za vypůjčení dodávky převážně od počtu dní. Dodávku si může půjčit každý, kdo vlastní řidičský průkaz skupiny B.

Dodávky i auta půjčujeme již od jednoho dne až po několik týdnů, či měsíců. V případě dlouhodobé zápujčky Vám vytvoříme kalkulaci na míru.
Pokud byste měli jakékoliv dotazy či nejasnosti, obraťte se na nás.

 

Tyto výhody Vám nabízí Beskyd servis - půjčovna aut a dodávek v okolí Frýdlantu nad Ostravicí:

Půjčte si auto nebo dodávku v okolí Frýdlantu nad Ostravicí ještě dnes

Jak si pronajmout dodávku / auto?

Pronájem dodávky i auta je úplně jednoduchý. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5000 Kč. Autopůjčovna dodávek Beskyd servis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

 

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nejen v okolí měst: OstravaOpavaFrýdek-MístekFrýdlant nad OstravicíHavířovKarvináFrenštát pod RadhoštěmKopřivniceRožnov pod RadhoštěmTřinecValašské MeziříčíČeský Těšín a Nový Jičín.

 

telefon autopůjčovna Frýdlant nad Ostravicí

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit