PŮJČOVNA DODÁVEK BESKYD SERVIS, VYBERTE SI Z VÍCE NEŽ 10 DODÁVEK
- zobrazit více -

Půjčovna aut a dodávek český těšín

Půjčovna aut a dodávek nedaleko města Český Tešín se sídlem ve Frýdlantu n. O. po domluvě nabízí možnost přistavení dodávky i auta na předem sjednané místo, třeba přímo do Českého Těšína.
Jsme si jisti, že z našeho vozového parku si dokáže vybrat i velmi náročný zákazník, protože nabízíme vozidla s nejrůznějšími nosnostmi a velikostmi. Pokud nevíte, jaká dodávka je pro Váš účel ta nejvhodnější, bezobav kontaktujte náš personál, který Vám rád poradí.

Půjčovna aut i dodávek Beskyd servis v okolí Český Těšín se orientuje na krátkodobé půjčení auta, nebo dodávky, již od jednoho dne, ale i na dlouhodobé zapůjčení. U dlouhodobého zapůjčení jsme Vám schopni udělat kalkulaci na míru.

Dodávky i auta, které poskytuje Beskyd servis v kraji Český Těšín, jsou v perfektním technickém stavu , k čemuž nám dopomáhá vlastní servisní zázemí.

Mimo jiné jsme opatřili každou dodávku kompletním pojištěním, nonstop asistenční službou a dálniční známkou. Díky tomu se můžete bezobav pohybovat kdekoliv po EU.

Půjčovnu dodávek Beskyd servis v okolí Českého Těšína je funkční i o svátcích. Cena za půjčení dodávky se z pravidla odvíjí od doby vypůjčení dodávky.

 

Snažíme se našim zákazníkům poskytnout ty nejlepší služby, a proto se nás nebojte kontaktovat při jakémkoliv dotazu.

Tyto výhody Vám nabízí Beskyd servis - půjčovna aut a dodávek v okolí Českého Těšína:

Půjčte si auto nebo dodávku v okolí českého těšína ještě dnes

Jak si pronajmout vůz?

Pronájem dodávky i auta je úplně jednoduchý. Potřebujete jen řidičský průkaz, občanský průkaz a zaplatit kauci 5000 Kč. Autopůjčovna dodávek Beskyd servis Vám tak umožňuje prakticky okamžitý pronájem. Pokud chcete používat dodávky jako firma, je nutné předložit i výpis z OR / ŽL.

 

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nejen v okolí měst: OstravaOpavaFrýdek-MístekFrýdlant nad OstravicíHavířovKarvináFrenštát pod RadhoštěmKopřivniceRožnov pod RadhoštěmTřinecValašské MeziříčíČeský TěšínZlín a Nový Jičín.

 

telefon autopůjčovna český těšín

Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

2015/05/10

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILT

Více aktualit