Aktuality

Jarní servis klimatizace za 600Kč včetně dezinfekce

Využijte jedinečné příležitosti a nechte si doplnit klimatizaci Vašeho auta včetně unikátního čištění interiéru ozónem O3 za 600Kč.

Akční nabídka obsahuje:

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILTRU ZDARMA (PRÁCE)

DOPLNĚNÍ KLIMATIZACE

DEZINFEKCE INTERIÉRU VOZU OZÓNOVOU ČISTIČKOU

AKCE PLATÍ OD ZAČÁTKU DUBNA!

Doplníme Vám chladivo ve Vašem autě a provedeme dezinfekci novinkou v ČR, Ozonmakerem! Díky dezinfekci Ozonmakerem bude interiér Vašeho auto jako nový, bez jakéhokoliv zápachu. Celý servis provádíme na počkání, při čekání (cca hodinu) máte možnost využít WiFi a pohodlně se usadit u nás v kanceláři.

Proč dezinfikovat právě pomocí ozónu?

Nežádoucí zápach u aut má celou řadu důvodů. Málo lidí si stěžuje na zápach u nových vozů, stížnosti obyčejně přicházejí až po delší době. V zimě se Vám do auta dostane spousta vody, která se dostává ve formě vlhkosti do celého interiéru a časem začíná způsobovat ideální podmínky pro tvorbu plísní. Nejčastějším zdrojem zápachu je klimatizace, protože kondenzát v klimatizaci vytváří ideální prostředí pro růst bakterií uvnitř vozu způsobující zápach.

Ozón okamžitě zabije všechny zápachytvořící bakterie, fungicidy a kvasnice, ale i viry. Jedná se o jediný takto účinný dezinfekční prostředek. Ozón zcela dezinfikuje ošetřovaný prostor interiér Vašeho vozu, aniž by zanechal nějaký jedovatý chemický zbytek.

Hlavní výhodou oproti obyčejným dezinfekcím klimatizace je skutečná dezinfekce, ne jen překrytí zápachu vůní, u těchto přípravků dochází jen k zamaskování zápachu. Nedochází ke skutečnému zničení plísní a bakterií v interiéru  Vašeho auta.

 

Více